аренда банкетного зала
игровой зал бильярдного клуба ПЛАТОН
бильярдный клуб ПЛАТОН
где поиграть в Киеве в бильярд
фото бильярдного клуба ПЛАТОН
новый бильярдный клуб в Киеве
бар бильярдного клуба ПЛАТОН
бильярдный клуб в Киеве недорого
					
				

ПРО НАС


Україна захищає світ
00
00
00

ОРЕНДА СПОРТИВНОГО ОБЛАДНАННЯ
(ГРН./ГОД)

Гра 8:00-12:00** 12:00-17:00** 17:00-8:00
Американский пул 234 234 330
Піраміда 234 234 330
Снукер 234 234 330


З А Я В А
громадської спілки “УКРАЇНСЬКА БІЛЬЯРДНА АСОЦІАЦІЯ”

м. Київ, 19 березня 2022 року

Вже двадцять четвертий день триває повномасштабна війна в нашій країні, спричинена збройною агресією Російської Федерації проти України.

Українська більярдна асоціація заявляє, що це вторгнення, ця агресія, форми і методи її здійснення, мають на меті знищення української держави та українського народу як таких. Російськими загарбниками послідовно і цілеспрямовано руйнуються лікарні, дитячі садки, школи, житлові будинки, усе, що трапляється на їх шляху. Вбивається мирне населення, наші діти! Тотальний геноцид здійснюється відносно мешканців міста Маріуполь, що відомий не тільки як столиця металу, але й славиться своїми талановитими спортсменами з піраміди.

Українська більярдна асоціація стверджує, що для народу України ця війна є справедливою, є визвольною, є боротьбою за краще майбутнє всього людства! Ми із самого початку війни розпочали надавати фінансову, матеріальну та моральну підтримку Збройним Силам України і нашим громадянам, що перші постраждали від бомбових і ракетних ударів. Десятки наших спортсменів та аматорів вступили до лав Збройних Сил України і територіальної оборони, десятки тисяч гривень перераховані індивідуальними членами УБА на підтримку українських вояків. Наші колективні члени – провідні більярдні клуби – щоденно забезпечують харчуванням до півтисячі оборонців столиці України, передають гуманітарні грузи містам супутникам Києва.

Ми закликаємо всіх членів Української більярдної асоціації, усіх, кому не байдужий більярдний спорт, як в Україні, так і поза її межами, вступати до добровольчих і волонтерських загонів, блокувати російського агресора, його майно, його брехню де тільки можна, своїми діями кожну хвилину наближати перемогу України і всієї цивілізації! Треба збирати все необхідне: кошти, ліки, речі, що забезпечують гуманітарні потреби людей, і передавати їх лише офіційним представникам держави Україна, або уповноваженим органам та організаціям!

Українська більярдна асоціація вважає, що спорт в цілому, і більярдний зокрема, не може бути поза політикою. Наш ворог на словах це заперечує, але на ділі робить протилежне. Про це свідчать неспростовні факти. Так, 15 березня 2022 року П. Завальний та Я. Фірсов, президент і віце-президент Федерації більярдного спорту Росії оприлюднили лист до Путіна, у якому засвідчили не тільки підтримку “спеціальній операції” в Україні, але й закликали вбивати українців у подальшому. Такі злочинні заяви ставлять під сумнів спортивний статус цієї організації і потребують реагування.

Звертаємо увагу, що вищенаведені особи до того ж керують Міжнародною конфедерацією піраміди (з центром у РФ, Москва), яка, у свою чергу, входить до складу Європейської федерації лузного більярду (ЕРВF). З огляду на зазначене,

УКРАЇНСЬКА БІЛЬЯРДНА АСОЦІАЦІЯ ЗАКЛИКАЄ:

  • 1. Європейську федерацію лузного більярду (ЕРВF) – виключити зі свого складу Міжнародну конфедерацію піраміди (далі – МКП).
  • 2. Федерацію спортивного більярду України – негайно припинити членство в МКП, про що зробити публічну заяву.
  • 3. Федерації більярдного спорту всіх інших країн – припинити членство в МКП.
  • 4. Спортсменів-більярдистів – бойкотувати будь-які змагання, що організуються МКП або іншими російськими асоціаціями з більярду (пул, снукер тощо) як у РФ, так і поза її межами.

Правління Української більярдної асоціації


УКРАЇНСЬКА БІЛЬЯРДНА АСОЦІАЦІЯ!
ПОВІДОМЛЯЄ!

    15 березня 2022 року президент та віце-президент федерації більярдного спорту росії Павло Завальний та Яков Фірсов опублікували ганебний та викликавший обурення лист до президента росії Путіна, в якому не тільки засвідчили підтримку війні, яка веде росія проти України, але й закликають продовжувати вбивати українців.
Звертаємо увагу, що вищеозначені злочинці не тільки є керівниками федерації більярдного спорту росії, яка після цього листа де-юре і де-факто перестає бути спортивною організацією та переходить до розряду злочинних, але й керують міжнародною організацією – міжнародною конфедерацією піраміди, яка, у свою чергу, входить до складу Європейської федерації лузного більярду (EPBF).
У зв’язку з вищенаведеним, Українська більярдна асоціація закликає негайно:
    1. Європейську федерацію лузного більярду виключити зі своїх лав міжнародну конфедерацію піраміди.
  2. Федерацію спортивного більярду України негайно вийти з числа членів міжнародної конфедерації піраміди, про що зробити публічну заяву.
    3. Федерації більярдного спорту всіх інших країн негайно покинути міжнародну конфедерацію піраміди, яка повністю контролюється російськими злочинцями.


18 березня 2022 року.
Президент Української більярдної асоціації Сухоруков О.А.


"Несколько слов насчет Лиги любителей бильярда. Проекта, которому я отдал почти восемь лет. Несмотря на абсолютную порядочность как бывших, так и нынешних руководителей ЛЛБ, все, что связано с россией, является клеймом. И с 24 февраля я не имею больше отношения к Лиге. И мне крайне неприятно смотреть на то, что там сейчас происходит. Я понимаю, что команда сайта пытается сохранить проект, пытается сохранить лицензию. Но, друзья, вы слишком порядочны, чтобы в том мраке, который спустился сейчас на вашу страну, пытаться делать нормальный проект. Позиция «пишем только о бильярде», которую сейчас проводит ЛЛБ, невозможна. Теперь уже мой бывший проект всегда уважали в Украине в том числе за сохранение теплого отношения к нашей стране. Но сейчас, с началом войны нейтральная позиция вызывает неприятие и отторжение, более того, это прямое предательство украинских игроков. Сотрудничество с государственными федерациями – такими как ФБСР и МКП в данных условиях является соучастием в геноциде украинского народа, который осуществляют русские нацисты. Андрей Ангелин – создатель Турнаментсервиса уже в первые дни войны принял единственно возможное решение и отключил от своей программы россию и беларусь. В этой ситуации не только продолжать работу бильборда, но и подключать новых клиентов, которые остались без турнаментсервиса – за гранью порядочности, за гранью добра и зла. И я просто призываю: отключите бильборд сейчас. Из солидарности к своим коллегам. Все равно же это придется сделать. Все эти молчащие русские бильярдисты, все эти подонки из золотой лиги, все эти фирсовы с рябиниными не заслуживают того, чтобы о них вообще говорили. Все равно скоро вернутся туда, откуда пришли – в подвалах на бересте будут сетки рисовать."

Руслан Кориненко


Більярдний клуб "ПЛАТОН",
клуб зручного формату та широких можливостей
!

Більярд колись був улюбленою розвагою аристократії, тепер він доступний усім!

Вишукана атмосфера сучасної класики, досконалість більярдних столів і відточена вивіреність кія, м'яке світло, що ллється, освітлює манливу глибину сукна і матову пишність куль – все це ви зможете знайти в більярдному клубі <ОН>.

Продумане зонування більярдної зали, професійне оснащення та затишна обстановка. Тут будуть раді як неперевершеним метрам зеленого сукна, так і гравцям-початківцям, незмінно пропонуючи комфорт найвищого рівня. Більярд допомагає відпочивати, заспокоює, розвиває мислення та логіку. У нашому більярдному клубі можна зіграти у найпоширеніші ігри: американський пул, російський більярд та снукер. «ПЛАТОН» має професійні столи та аксесуари для більярду. У просторому залі розташування столів не заважає гравцям насолоджуватися грою.

Якщо Ви хочете провести переговори з діловими партнерами, насолодитися тихою і затишною атмосферою комфорту або просто зняти напругу і стрес буднів, що накопичилося за день, - до ваших послуг елегантні зони відпочинку і банкетний зал, де можна провести урочистість будь-якого рівня : від невеликої дружньої вечірки до корпоративного банкету, а також організувати прямий перегляд спортивних заходів.

Розумні ціни при найвищому рівні сервісу стануть ще однією приємною несподіванкою для наших відвідувачів та гостей.